Lešenár vo Švajčiarsku – Zürich a i.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 5000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 168 hod / mesiac

Informácie o ponuke:

- mzda od 31 CHF/hod brutto + 15 CHF / deň netto príplatok
- ubytovanie si hradi zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- DLHODOBÁ práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva so švajčiarskym zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- možnosť práce pre dvojice !!!

Požiadavky na zamestnanca:

- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore minimálne 3 roky
- vlastné auto
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zakladanie lešení s prihliadnutím na nosnosť podkladu.
- Montovanie lešení pozdĺž fasád budov.
- Osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia.
- Zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia.
- Demontovanie lešení a ochranných sietí po ukončení stavebných prác.

Doplňujúce informácie:

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom : praca@silverhand.sk
Telefón: +421 948 404 470
Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk