Zdravotná sestra v špičkových domovoch dôchodcov

Lokalita : Nemecko
Plat : 2900 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 hodín (ranné, poobedné, nočné smeny)

Informácie o ponuke:

Život a práca v Nemecku s kompletným asistenčným servisom!

Hľadáme odborné zdravotné sestry pre viac ako 100 špičkových zdravotníckych zariadení pre seniorov v celom Nemecku. Zamestnávateľ má 35 rokov skúseností v starostlivosti nielen o seniorov, ale aj o svojich zamestnancov.

Samozrejmosťou sú možnosti ďalšieho vzdelávania, ako aj benefity v podobe príplatkov k dôchodkovému zabezpečeniu či starostlivosti o dieťa. Spoľahnúť sa môžete takisto na zvýhodnené stravovanie a pomoc pri hľadaní nového bývania.

Ak ešte nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri tom pomôžeme. Orientujeme sa v úradných, administratívnych a daňových povinnostiach. Nenechávame nič na náhodu a radi Vám bez poplatkov poskytneme detailné tipy a návody, ako si zariadiť život v novej krajine čo najhladšie.

Požiadavky na zamestnanca:

•ukončené vzdelanie v študijnom programe "Ošetrovateľstvo" (bakalárske alebo magisterské štúdium), nadstavbové štúdium "Diplomovaná všeobecná sestra", alebo maturitné štúdium "Zdravotná sestra" (s praxou)

•pracovné skúsenosti sú vítané, nie však nutné

•pokročilá znalosť nemeckého jazyka (B1/B2)

•schopnosť práce v tíme

•dobré komunikačné schopnosti, priateľskosť, empatia, proaktivita, angažovanosť, orientácia na citlivé poskytovanie služieb

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Starostlivosť o seniorov v špičkových domovoch dôchodcov po celom Nemecku

Benefity:

- minimálna garantovaná nástupná mzda 2600 Eur + 300 Eur (príplatky), dohodnutá mzda na pohovore závisí od skúseností
- zabezpečíme dopravu a ubytovanie
- v prípade, že sa nachádzate na Slovensku, zabezpečíme testovanie v súkromnom laboratóriu
- príplatky za nadčasy, prácu cez víkend, sviatky a nočné služby
- príplatky za časovú flexibilitu
- zvyšovanie mzdy a ďalšie prémiové príplatky
- 26 dní dovolenky v roku
- flexibilné pracovné služby
- príplatky k podnikovému dôchodkovému zabezpečeniu, príspevok na starostlivosť o dieťa a na stravovanie
- ďalšie odborné vzdelávanie ako aj kurzy zamerané na vlastné zdravie
- systém benefitov a zliav vo viac ako 480 obchodoch

Náš klient patrí do TOP 5 poskytovateľov starostlivosti o seniorov a seniorky v Nemecku, s 35 ročnou históriou. Prevádzkuje viac ako 100 štýlových a moderných zariadení.

Spokojnosť zamestnancov a rešpekt k ľuďom je v centre jeho záujmu. Náš klient si uvedomuje a oceňuje mimoriadnosť práce svojich zamestnancov. Kladie dôraz na ich motiváciu, individualitu, osobný a odborný rozvoj. Zároveň žije profesionálnou starostlivosťou a srdečným prístupom k seniorom.

V štýlových zariadeniach vládne rodinná pracovná atmosféra, pracoviská sú moderné, bezbariérové a so špičkovou vybavenosťou.

Základné informácie o ponuke

Plat
2900 €
Kontakt
Dana Drobová
drobova@hcms.sk
Telefón
+421 907 761 770
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
19. 04. 2020