Práca na - ŽIVNOSŤ/ s.r.o - NEMECKO

Lokalita : Nemecko
Plat : 20,00 €
Termín nástupu : Ihneď

- Pre nášho klienta v Nemecku, hľadáme kandidátov v STAVEBNÍCTVE

Mzda sa pohybuje od 19,00€/hod. - 20,00€/hod.
- Miesta práce: Straubing,Fallersleben, Wiedersbach, Hammelburg, Strahnsdorf, Hamburg, Angelburg, Erkelenz, Poing, Helmstedt, Pfarrweisach, Rechtmehring, Berlín, Kolín...

Požiadavky na zamestnanca:

- Živnosť minimálne 3 mesiace, skúsenosť s danou prácou, vlastné auto, vlastné náradie, minimálne jeden človek z partie musí hovoriť Nemeckým jazykom.
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- manuálna zručnosť a technické myslenie
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci a ochota cestovať
- zdravotná spôsobilosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

STAVBENÉ PRÁCE:
- Montáž sadrokartónov a konštrukcií pre sadrokartóny
- Úprava povrchov so sadrokartónom alebo lisovaných dosiek
- Tesárske práce, detailný popis práce: Drevostavba montovaných domov vrátane suchých a stavebných prác - pokrývačské práce
- stavebné práce - ciest a plotov
- omietkárske práce
- murárske práce

Benefity:

- pravidelné úhrady faktúr sú samozrejmosťou
- ubytovanie zabezpečené
- Ak sa preukážete a klient bude s Vami spokojný, majú pre Vás aj benefit v podobe platenia ubytovania
- spoločnosť zabezpečuje prepravu, eventuálne hradí náklady spojené s prepravou
- práca sa vykonáva prevažne v interiéroch budov a výrobných hál
- stabilná práca zabezpečená počas celého roka

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom: info@prepravaosob-timexpress.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
20,00 €
Kontakt
TIME Personnel Agency s.r.o
info@prepravaosob-timexpress.sk
+421950187781
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
26. 03. 2020