NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (FLEXIBILNÍ PRAC. DOBA)

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Chcete nastartovat svou kariéru nebo jen získat novou příležitost? Baví Vás komunikace v německém jazyce? Umíte dobře ovládat MS Office? Chcete mít možnost profesního růstu a pracovat v mezinárodní a dynamické společnosti? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Požiadavky na zamestnanca:

* Minimálně SŠ s maturitou
* Zkušenost s administrativou
* Předchozí zkušenost v oblasti nákupu je pro nás velkou výhodou
* Pokročilou znalost v ovládání MS Office
* Znalost SAP a IT problematiky také velkou výhodou
* Komunikativní povahu a týmového ducha

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* Komunikace a jednání s dodavateli
* Analýza, zpracování a kontrola zadaných parametrů dle požadavku
* Zpracování cenových nabídek, vyjednávání o ceně, podmínkách a dalších požadavcích
* Prezentace výsledků a řešení vzniklých operativních problémů

Benefity:

* Adekvátní mzdové ohodnocení dle seniority
* 5 týdnů dovolené s možností navýšení
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění
* Flexibilní pracovní dobu, kterou snadno skloubíte s osobním životem
* Možnost home office
* Stravenky
* Cafeterie
* Místo pracoviště: Ostrava

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Pavlína Rumlová
prace@acjobs.cz
Telefón
00420778407765
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Moravskoslezský kraj
Mesto
Kategória
Prodej a obchod
Pridané
26. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.