MANAŽER KVALITY DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE – STROJÍRENSTVÍ

Lokalita :
Plat : 60.000,- Kč - 75.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Máte dlouhodobé zkušenosti v komoditním nákupu ve výrobním průmyslu? Nebo jste pracoval/a na obdobné pozici v rámci oddělení kvality? Dokážete nést širokou odpovědnost? Máte zkušenosti z mezinárodního prostředí?

Skvělé, reagujte zasláním životopisu!

Požiadavky na zamestnanca:

* praxi z obdobné pozice ideálně z mezinárodního prostředí
* anglický jazyk na lepší středně pokročilé nebo pokročilé úrovni
* znalost nástrojů štíhlé výroby a jejich použití v praxi
* povědomí o metodě TQM, Value Stream Mapping, Run Rate
* zkušenost s 8D a PPAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* manažerovat problémy dodavatelského řetězce v rámci více závodů v Evropě
* dle kvalitativních parametrů určovat problémy u konkrétních závodů
* vést eskalační procesy, task forces napříč odděleními
* sledovat industrializaci výrobku od vývoje do přechodu do sériové výroby
* řešit určený problém jako je např. vybalancování vstupních linek, popřípadě jejich rozložení ve výrobě, vybavení apod. = zajistit výkon a kvalitu stávajících, nových dodavatelů dle požadavků výrobních závodů
* přispívat k optimalizaci cílového panelu dodavatelského řetězce
* reportovat výkonnost, finance dodavatelů

Benefity:

* 13. mzdu, bonusy, prémie, pravidelné navyšování mzdy
* pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
* příspěvek na dojíždění
* 25 dní dovolené
* kafetérii
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* odborné vzdělávání, jazykové kurzy

* lokalita ? v blízkosti Plzně

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
60.000,- Kč - 75.000,- Kč
Kontakt
Petra Palánová
plzen@acjobs.cz
Telefón
00420775787061
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Plzeňský kraj
Mesto
Kategória
Řemeslné a manuální práce
Pridané
25. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.