KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ (mzda od 45000 Kč)

Lokalita :
Plat : 45.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Jste zkušený konstruktér, který hledá novou pracovní výzvu nebo jen změnu? Pak jste tady správně. Pokud hledáte zajímavou společnost, kde můžete uplatnit své nápady a využít nabyté zkušenosti, ozvěte se nám!

Potřebujeme posily do týmu – KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ!

Požiadavky na zamestnanca:

* vysokoškolské vzdělání technického směru
* znalost práce ve 2D a 3D konstrukčních programech
* aspoň základní znalost anglického jazyka
* praxi na pozici v oblasti konstrukce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* návrh konstrukce jednoúčelových strojů (zakázková výroba)
* spolupráce s projektovým týmem
* budete zodpovídat za úplnost a technickou správnost technické dokumentace
* návrhy inovací a nových řešení konstrukce strojů

Benefity:

* zajímavé mzdové ohodnocení
* výkonnostní bonus
* flexibilní pracovní dobu
* možnost seberealizace a celkově práci na zajímavých projektech!
* jazykové kurzy
* mnoho dalších benefitů

* Místo výkonu práce: okolí Prahy ? Černošic

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
45.000,- Kč
Kontakt
Bc. Edita Hrbáčková
olomouc@acjobs.cz
Telefón
00420775787777
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Středočeský kraj
Mesto
Kategória
Auto-moto
Pridané
25. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.