HLAVNÍ FINANČNÍ CONTROLLER

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Dokážete vyjádřit realitu v číslech a máte dobrou vizi? Máte praxi v controllingu ve výrobní společnosti či background v ekonomické, účetní a daňové i IT oblasti? Tak zašlete své CV a udělejte první krok k získání nového perspektivních zaměstnání.

*** Nástup možný co nejdříve, vzhledem k aktuální situaci budou pracovní pohovory probíhat prostřednictvím videohovoru. Prosím o zaslání CV v anglickém jazyce ***

Požiadavky na zamestnanca:

* praxi na podobné pozici alespoň 3 roky
* VŠ vzdělání ekonomického směru
* velmi dobrou znalost účetních standardů (IFRS)
* znalost finančních analýz využívaných při řízení podniku
* znalost metodiky a procesů v oblasti finanční kontroly
* dobrou znalost MS Office zejména pokročilé ovládání MS Excel
* pokročilou angličtinu, využijete denně, německý jazyk - výhodou
* velmi dobré analytické schopnosti, zaměření na detail a schopnost prezentovat výsledky
* orientaci v aktuálním ekonomickém dění, zákonech a regulačních požadavcích

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* vedení procesů controllingu společnosti
* sestavení finančních budgetů a dlouhodobý forecasting společnosti
* kontrola výsledků ziskovosti a nákladovosti výroby
* interní audity, analýza odchylek od stanovených finančních cílů a dohled nad správným nastavením vnitřních kontrolních mechanismů
* tvorba nákupních i prodejních cen
* hodnocení investičních projektů
* investiční controlling
* hodnocení dodavatelů a nabídek

Benefity:

* adekvátní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
* roční finanční bonus v závislosti na plnění ekonomických cílů společnosti
* smlouvu na dobu neurčitou
* flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na sport, kulturu
* podporu v odborném i jazykovém vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* možnost stravovat se přímo v areálu společnosti
* prostředí úspěšné zavedené a rozvíjející se společnosti se silným zahraničním zázemím
* místo: Hustopeče

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Mgr. Barbora Muchová
prace@acjobs.cz
Telefón
00420739239427
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Jihomoravský kraj
Mesto
Kategória
Finance a ekonomika
Pridané
23. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.