KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Jste skvělý konstruktér, ale chcete být za svou práci náležitě ohodnocení? Nebo jen hledáte novou výzvu v podobě zajímavé pracovní příležitosti? Chcete pracovat v ryze české společnosti, která je narostou špičkou ve svém oboru? Pak už není na co čekat! Zašlete mi svůj životopis, ráda vám předám bližší informace!

Hledáme KONSTRUKTÉRA PRO VÝVOJ

Požiadavky na zamestnanca:

* vzdělání ve strojírenství
* velmi dobrou znalost práce ve 3D CAD systémech
* nadšení pro konstruování
* aspoň krátkou praxi v konstrukčním oddělení výrobní společnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* návrhy a technické studie + kompletní vývoj produktů po mechanické stránce
* návrhy dílů a kompletní vedení vývoje po mechanické stránce
* vedení a úpravy technické dokumentace
* spolupráce napříč odděleními, úzce pak s prototypovou dílnou a zkušebnou

Benefity:

* stabilní zázemí rostoucí společnosti
* velice zajímavé finanční ohodnocení
* možnost seberealizace
* další profesní růst
* práci v moderním prostředí
* konstruktéři jsou nejdůležitějším článkem společnosti, umíme vás ocenit!

* Místo výkonu práce: vítáme kandidáty z Příbora, Frýdku-Místku, Ostravy, Nového Jičína a okolí!

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Bc. Edita Hrbáčková
olomouc@acjobs.cz
Telefón
00420775787777
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Moravskoslezský kraj
Mesto
Kategória
Auto-moto
Pridané
23. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.