Elektrikár – živnosť – NEMECKO - 22€ netto - ASAP

Lokalita : Nemecko
Plat : 22,00 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Podľa dohody

Informácie o ponuke:

- Pre nášho klienta v Nemecku, hľadáme elektrikárov
- Nástup je ihneď

JAZYK
- Nutná znalosť nemeckého jazyka - pri partií je potrebné aby každý hovoril nemeckým jazykom ( B1 )

- Miesto práce: Nemecko - Nürnberg und Umgebung
- Ponúkaný plat: 22,00€ netto hod.
- Pri spokojnosti je možná dlhodobá spolupráca.
- Fakturácia je 7 dní a splatnosť faktúr 10 dní.
- Ubytovanie je zabezpečené ale hradené kandidátom.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- manuálna zručnosť a technické myslenie
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci a ochota cestovať
- v prípade elektrikárov – osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
- zdravotná spôsobilosť

Požiadavky na zamestnanca:

- Živnosť minimálne 3 mesiace, skúsenosť s danou prácou, vlastné auto, vlastné náradie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Elektrický špecialista , ktorý má niekoľko rokov skúseností s inštaláciou.
- Nízke a stredné napätie.
- Autorizácia prepínania pre nízkonapäťové siete.

Benefity:

- pravidelné úhrady faktúr sú samozrejmosťou
- ubytovanie zabezpečené
- spoločnosť zabezpečuje prepravu, eventuálne hradí náklady spojené s prepravou
- práca sa vykonáva prevažne v interiéroch budov a výrobných hál
- stabilná práca zabezpečená počas celého roka

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom: info@prepravaosob-timexpress.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
22,00 €
Kontakt
TIME Personnel Agency s.r.o
info@prepravaosob-timexpress.sk
+421950187781
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
12. 03. 2020