UPRATOVANIE REŠTAURÁCII, BAROV, BYTOV - HOLANDSKO.ODCHOD: IHNEĎ

Lokalita : Maastricht - Holandsko
Plat : 10,85 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa na smeny: ( medzi 08.00h -21.00h).

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme ženy alebo mužov, ktoí budú upratovať rôzne reštaurácie, bary, byty, domy alebo škôlky.

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je nutná. (treba sa vedieť dohovoriť).

Pracuje sa na smeny ( medzi 08,00h-21,00h)

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Upratovanie reštaurácii, barov, bytov, domov.

Benefity:

Mzda:
od 10,85 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money vyplácané so mzdou. V priemere 11,72 Eur brutto/hod.

Mzda je vyplácaná mesačne na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
10,85 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910333199, 0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
30. 06. 2020