Práca v Hoteloch a Cateringu, Anglicko, od £1700 Mesačne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Gloucester, Cotswolds, Surrey, UK
Plat : 2000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 Hodinové zmeny

Najnovšie pracovne ponuky v cateringu a hotelierstve v Anglicku!!

Ponúkané pracovné pozície:

Barmani
Mzda: od £9.00 libier na hodinu
Lokalita: 4* hotel v Gloucester, UK

Obsluhujúci personal
Mzda: od £8.50 na hodinu
Lokalita: 3* hotel v Cotswolds, UK

Recepčných

Cukrárov
Mzda: od £23.000 až £30.000 ročne (závislé od zručnosti a praxe)
Lokalita: 4* a 5* hotely v Surrey

Kuchárov - všetky úrovne, od pomocného kuchára až po šéfkuchára
Mzda: od £23.000 až £45.000 ročne (závislé od zručnosti, praxe a pozície)
Lokalita: rôzne 4* - 5* hotely a reštaurácie vo Veľkej Británii

Máš chuť pracovať? Chceš spoznať novú krajinu, jej kultúru a nájsť si nových priateľov? VM Recruitment ti ponuka nové lukratívne pozície v cateringu a hotelierstve vo Veľkej Británii. Priamo pre Anglického zamestnávateľa hľadáme čašníkov, barmanov, obsluhujuci personál, kuchárov, cukrárov, manažérov hotelov.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť Anglického jazyka na úrovni B1, B2
- prax v odbore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Barman / Barmanka
- Čašník / Čašníčka
- Cukrár / Cukrárka
- Kuchár / Kuchárka
- Recepčný / Recepčná

Benefity:

- Nadstandartné platové ohodnotenie
- Preplacané nadčasy
- Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie
- TPP, Anglicka pracovná zmluva
- Zdravotné a Sociálne poistenie
- Týždenná výplata na váš bankový účet
- Asistencia pri kúpe letenky, cestovného lístka
- Asistencia pri pracovnom pobyte v zahraničí

VM Recruitment - profesionálne sprostredkovanie práce v zahraničí, dlhodobé skúsenosti a pozitívne hodnotenia!

Pokiaľ Vás zaujala naša pracovná ponuka neváhajte nás kontaktovať na uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430
- Veronika 00421 948 949 787

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite náš e-mail info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk