Zámočník

Lokalita : Rakúsko
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme vhodných uchádzačov na prácu zámočníka na rakúsku pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

nemecký jazyk na úrovni min. mierne pokročilý (potrebná znalosť u každého jedného uchádzača)

Vodičský preukaz

skupina B
odporúčame mať k dispozícii vlastné auto

Požadovaná prax

počet rokov praxe min. 3 za posledných 5 rokov
resp. vyštudovaný v odbore s praxou min. 2 roky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- premeriavanie a obrysovávanie materiálov;
- opracovávanie dielcov (sústruženie, frézovanie, brúsenie, vŕtanie, pílenie, ohýbanie, …);
- zaškrabávanie, vyvažovanie, zlícovanie, spájanie skrutkami a nitmi, prípadné spájkovanie a zváranie;
- práca v dielni resp. na montáži

Benefity:

nepretržitý servis počas celého pôsobenia v Rakúsku;
zabezpečíme ubytovanie;
po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov;
zamestnanie priamo pod rakúskym zamestnávateľom;
výhody sociálneho systému (rodinné prídavky);
bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov;
možnosť mimoriadnych záloh

Ponúkaný plat: od 12,23 Eur/hod.; + po jednom mesiaci 1,59 Eur/hod.; + diéty 26,40 Eur/deň/netto (pondelok - štvrtok); + diéty 13,20 Eur/deň/netto (piatok); + príplatky (poobedné; nočné

Základné informácie o ponuke

Plat
3000 €
Kontakt
Dream Jobs s.r.o.
office@dreamjobs.sk
Telefón
0948538005
Webstránka
www.dreamjobs.sk
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
03. 02. 2020