OPATROVANIE UTRECHT 1.2.2020

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Utrecht
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Krajina: Holandsko
Mesto: Utrecht
Nástup: 1.2.2020
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Ubytovanie a strava: Zadarmo
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 25 – 60, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s Demenciou/Alzheimerom, vodičský preukaz je výhodou, k dispozícii je auto, milá, priateľská opatrovateľka, dobré organizačné schopnosti.
Opatrovaná osoba:
Muž, 77 rokov, má diagnostikovanú Vaskulárnu Demenciu, čo znamená, že stráca krátkodobú pamäť. Potrebuje teda asistovať pri denných činnostiach. Treba mu pomáhať s osobnou hygienou, varením upratovaním. Dôležité je vždy skontrolovať či danú činnosť aj vykonal. Je dobré klienta zamestnávať, ísť na prechádzku, prípadne ísť niekam autom, na bicykel. Opatrovateľka má auto k dispozícii, čiže vodičský preukaz je výhodou. Klient býva v príjemnej lokalite. v dome so záhradou, kde rád trávi čas keď je pekné počasie.
Náplň práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, prechádzky von, denne aktivity, podávanie liekov, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie.
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: Áno
Internet: Áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: 2 hodiny/ denne + 1,5 dňa