OPATROVANIE LONDYN 2850 LIBIER/MESIAC

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Londýn
Plat : 3000 €
Termín nástupu : 15.01.2020

Informácie o ponuke:

Krajina: Anglicko
Mesto: Epsom (Londýn)
Nástup: 15.1.2020
Turnus: 3-6 mesiacov
PLAT: 665 libier/brutto/týždeň (2850 libier/brutto/mesiac)
Práca na anglickú pracovnú zmluvu
Práca na 5,5 dní v týždni.
Ubytovanie a strava: zadarmo
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 25 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním postihnutých klientov, trpezlivá, empatická, milá, vodičský preukaz netreba.
Opatrovaná osoba: muž, 30 rokov, 75 kg. Je mentálne aj fyzicky postihnutý. Je imobilný, transfer sa vykonáva pomocou zdvihákov. Dokáže sa posadiť, alebo otočiť sa na posteli. Nerozpráva, vyjadruje sa pomocou zvukov, alebo rukami, nohami. Je inkontinentný, nosí plienky. Je úplne závislý od opatrovateľky, so všetkým mu treba pomáhať. Klient má zmysel pre humor, rád komunikuje a užíva si spoločnosť. V dome býva aj jeho mama a otec, ktorí pracujú. Mama má kanceláriu v dome. Klient má k dispozícii auto aj šoféra. Opatrovateľka pracuje v tíme, s klientom sú vždy 2 opatrovateľky. Opatrovateľka pracuje 5,5 dňa v týždni
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, transfery pomocou zdviháku, mixovanie jedla, pomoc v domácnosti.
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-Fi
Voľno: 1,5 dňa