Montér prefabrikovaných domov - NEMECKO

Lokalita : Nemecko
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8: 00 - 19:00

Pre nášho nemeckého partnera hľadáme skúsených montérov na montáž prefabrikovaných (montovaných) domov.
Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu.

Mzda
2678,90 - 3 000,00 EUR mesačne netto. (15,05 EUR / hod. po zdanení)

Požiadavky na zamestnanca:

Skúsenosti so zostavením montovaných domov vrátane tesárskych zručností, skúsenosti s inštaláciou sadrokartónových dosiek, strešnej krytiny či so zateplovaním fasády polystyrénom. Výhodou je vedieť čítať z plánov výstavby. Byť pracovitý.
Pracovná prax nie kratšia ako 5 rokov, výhodou znalosť nemeckého jazyka, stolárskych schopností a montáže domu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Týždenná pracovná doba je od 8: 00 - 19:00, 22-24 dní mesačne.
Zostavenie domu zvyčajne trvá 10 pracovných dní.
Po postavení 3 domov majú pracovníci 1-2 týždne voľno (podľa želania pracovníkov). Rozvrhy práce sú vždy dohodnuté s tímom. Tím má možnosť postaviť viac domov bez prerušenia, ak o to požiadajú.
Podľa našich skúseností sú pracovníci po 3 domoch veľmi unavení a chcú navštíviť svoje rodiny vo svojej domovskej krajine. Zvyčajne sa stavajú 3 domy v priebehu 5-7 týždňov (v závislosti od veľkosti domov)

Benefity:

Vhodná osoba má možnosť pracovať dlhodobo a tiež možnosť stať sa vedúcim tímu v skupine po úplnom zaškolení sa dostať na 21 EURO /hod. po zdanení (t.j. 3115-4000 EUR + mesačne po zdanení)

Poskytnuté služobné vozidlo? Kto platí náklady na palivo?

Tím pozostáva zo 4 pracovníkov. Spoločnosť poskytuje firemné autá a náradie, kryje náklady na pohonné hmoty a zabezpečuje pracovné opotrebenie. Poskytuje bezplatné ubytovanie v blízkosti pracoviska.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nás prosím kontaktujte Vašim životopisom na info@mobilepersonnel.eu a uveďte nám prosím tiež termín možného nástupu do práce.

Základné informácie o ponuke

Plat
3000 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
10. 09. 2020