Lešenár a Montér hliníkových okien, Holandsko, od €2.300 mes

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rôzne lokality
Plat : 2300 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 Hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Najnovšie pracovné pozície v Holandsku vo výstavbe!!

Ponúkané pozície:

Lešenár - Rôzne lokality v Holandsku
Mzda: od €525.00 až €550.00 EUR v čistom za týždeň

Montér hliníkových okien a dverí - Rôzne lokality v Holandsku
Mzda: od €550.00 v čistom za týždeň

Požiadavky na zamestnanca:

- Požadovaná minimálne 2 ročná prax v odbore a základná znalosť Anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Lešenár:
- Montáž a demontáž lešení na staveniskách alebo v Holandských prístavoch
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce

Montér hliníkových okien a dverí:
- Inštalácia a montáž hliníkových okien a dverí na budovách
- Práca na základe technickej dokumentácie

Benefity:

- Ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- Registrácia na sociálnom a zdravotnom poistení v Holandsku
- Výplata každý týždeň na váš bankový účet
- Práca na Holandsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Holandsku

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás teraz na dole uvedených telefónnych číslach:

Martina Zámečníková 00421 911 784 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia
Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk