Práca na stavbe v Nemecku (stavebný tesár, šalovač, majster / DOKA/PERI systém)

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 55 hodín týždenne

Informácie o ponuke:

Pre nášho partnera hľadáme pracovníkov na stavbu v Nemecku.

Jedná sa o prácu na slovenskú pracovnú zmluvu. Znalosť jazyka nieje podmienkou -len výhodou.

- Pracuje sa so systémovým debnením DOKA/PERI

Platové podmienky:
1. pomocník 9€/hod.netto

2. pomocný stav. tesár - 10€ hod.netto
3. stavebný tesár - 11€ hod.netto

4. stavebný tesár samostatný: - 12€ hod.netto
- čítanie stavebnej dokumentácie,
- skúsenosti so šalovaním DOKA/PERI
- dorozumieť sa v nemeckom jazyku
- prax min. 2 roky

5. stavebný majster/pulier: - 14€ hod
- nemecky hovoriaci
- rozdelenie práce pracovníkom
- prax vo vedení ľudí
- zápis dochádzky
- flexibilita, spoľahlivosť

Uvedená hodinová mzda je nástupná a je možné ju navýšiť po preukázaní schopností.

Požiadavky na zamestnanca:

- výhodou je znalosť nemeckého jazyka
- byť pracovitý a zodpovedný
- podľa predošlých skúseností je pracovník zaradený do jednej z piatich hore-uvedených platových tried

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Jedná sa o prácu na stavbe od pomocníkov až po stavebných majstrov v Nemecku.
(pomocník, pomocný stavebný tesár, stavebný tesár, samostatný stavebný tesár, stavebný majster / pulier..

Pri šalovaní sa využíva systém DOKA/PERI.

Benefity:

- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- doprava - zabezpečená aj hradená zamestnávateľom
- montérky, obuv, tričko, mikina, zimná bunda, pracovné náradie - opasok, kapsička, kladivo dostanú
- záloha možná po 3 týždňoch vo výške 500?
- práca turnusová 3-4 týždne v práci + 7-10dní doma
- Pracuje sa 55hodín týždenne (PO-PIA 10h, SOB - 5h)
- 13. plat

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na info@mobilepersonnel.eu a uveďte nám kedy môžete najskôr nastúpiť.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
20. 11. 2019