OPATROVANIE VOORBURG 27.11.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Voorburg
Plat : 1800 €
Termín nástupu : 27.11.2019

Informácie o ponuke:

Krajina: Holandsko
Miesto: Voorburg (širšie centrum Haag)
Nástup: 27.11.2019
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Bonus na cestu 100 eur + bonus za sviatky 150 Eur
Práca na slovenskú živnosť.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 25-60 rokov, anglický jazyk, nefajčiarka, priateľská, príjemná, trpezlivá, predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz nie je potrebný.
Opatrovaná osoba: žena, 94 rokov, ľahká demencia. Má diagnostikovanú makulárnu degeneráciu, čo jej zapríčinilo takmer úplnú stratu zraku. Vidí asi na 2 %. Našťastie ostatné zmysly má úplne v poriadku, vo svojom dome sa dokáže orientovať a pohybovať bez problémov. Klientka je mobilná, dokáže ísť sama na WC aj sa osprchovať, ale vždy je lepšie keď je niekto pri nej. Klientka je žena, ktorá aj v tomto veku chce vyzerať dobre. Rada si nechá urobiť make up, účes, nalakovať nechty. Má dcéru, ktorá býva neďaleko a často ju navštevuje.
Náplň Práce: Pomoc s osobnou hygienou, obliekaním, sprchovaním, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie.
Bývanie: 2 podlažný apartmán s balkónom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: denne 2 hodiny + 2 dni voľno