Hladame Opatrovatelky-Juhovychodne pobrezie Anglicka

Lokalita : Brighton a okolie
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : plny uvazok

Hladame Opatrovatelky do domacnosti(Live-in)v okoli Brightonu(East Sussex,Anglicko)
Praca na turnusy-vsetko dohodou,nie sme agentura.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimalne 6mesiacov skusenosti v pozicii opatrovanie,plynula znalost anglickeho jazyka nutna.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Poskytovanie starostlivosti o klienta v jeho/jej domacom prostredi,starostlivost o hygienu,lieky,stravovanie,prijem tekutin,individualne potreby klienta,socialna a mentalna podpora.

Benefity:

Poskytujeme skolenie,ubytovanie a strava zdarma,odvody,zdravotne poistenie,platena dovolenka.

Doplňujúce informácie:

Pracovna zmluva-plny uvazok,mzda £550-£650/tyzden
Zamestnavatel-Bluebirdcare company

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
klaudia traore
klaudiatraore@bluebirdcare.co.uk
Telefón
00447449593969
Webstránka
www.bluebirdcare.co.uk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
13. 09. 2019