SPECIALISTA NOVÝCH PROJEKTŮ – OBLAST FINANCÍ

Lokalita :
Plat : 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Pracujete rádi s čísly a nebojíte se nových projektů? Komunikace v anglickém jazyce pro vás není překážkou?

Tak zašlete váš životopis!

Obsazujeme pozici SPECIALISTA NOVÝCH PROJEKTŮ – OBLAST FINANCÍ.

Požiadavky na zamestnanca:

* minimálně středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
* orientaci ve výkresové dokumentaci
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* zkušenosti v oboru
* MS Office

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* dohlížení na projekt v rámci rozplánování z hlediska financí
* komunikace s ostatními odděleními – nákup, vývoj
* získávání informací pomocí technické dokumentace
* kontrola vývoje rozpočtů jednotlivých plánů
* naceňování výrobků dle jednotlivých projektů

Benefity:

* 5 týdnů dovolené
* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* jazykové kurzy v rámci pracovní doby
* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
* dotované stravování
* Caferii

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
35.000,- Kč - 45.000,- Kč
Kontakt
Bc. Iveta Pešlová
plzen@acjobs.cz
Telefón
00420739236965
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Plzeňský kraj
Mesto
Kategória
Finance a ekonomika
Pridané
11. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.