SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Lokalita :
Plat : 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Pro rozvíjející se firmu v oblasti dodávek pro automotive, hledáme zkušenějšího člověka v oblasti logistiky, který se chce podílet na růstu a rozvoji společnosti a tvorbě nových procesů. Uvítáme zkušenost s německými či příbuznými klienty.

Hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Požiadavky na zamestnanca:

* alespoň středoškolské vzdělání
* zkušenost s implementací a nastavováním interních logistických procesů v automotive
* komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
* znalost systému SAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* zodpovědnost za nastavování a implementaci procesů v oblasti interní logistiky
* tvorba a nastavování procesů v systému SAP
* denní komunikace s interními odděleními (sklad, nákup, zásobování, expedice, výroba)
* komunikace se zákazníky

Benefity:

* zázemí stabilní společnost s unikátním projektem v oblasti automotive
* možnost osobního i kariérního rozvoje
* týden dovolené navíc
* nástup možný IHNED

* místo výkonu práce: Havířov

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
35.000,- Kč - 40.000,- Kč
Kontakt
Bc. Eva Kalíšková
ostrava@acjobs.cz
Telefón
00420734713290
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Moravskoslezský kraj
Mesto
Kategória
Prodej a obchod
Pridané
10. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.