MATERIÁLOVÝ MANIPULANT

Lokalita :
Plat : 20.000,- Kč - 24.000,- Kč
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Chtěli byste práci ve výrobě, kde Vás nikdo nebude honit, bez norem a tlaku na výkon? Líbilo by se Vám chodit domů s čistou hlavou? Chcete pracovat pro společnost, kde se každý zná svým křestním jménem? Kdo by nechtěl. Přestaňte jen chtít a pošlete mi svůj životopis!

Česká firma s tradicí příjme do svého týmu posilu na pozici: MATERIÁLOVÝ MANIPULANT

Požiadavky na zamestnanca:

* Vyučení nebo střední školu s maturitou nejlépe v technickém oboru
* Ochotu pracovat na 8 hodinové směny (ranní, odpolední, soboty i neděle)
* Manuální zručnost a chuť pracovat
* Vysokozdvižný vozík je výhodou, pokud nemáte, nevadí, možnost si jej dodělat při zaměstnání

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* Vykládka surovin pro výrobu
* Nakládka finálního produktu
* Manipulační a pomocné práce ve výrobě
* Mít radost z dobře odvedené práce :)

Benefity:

* 25 dní dovolené
* Závodní stravování (30 Kč za oběd)
* Penzijní pojištění a příspěvek od zaměstnavatele 400 Kč
* Kolektiv, který jinde nenajdete a super šéfovou :)

* Místo výkonu práce: Ostrava

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
20.000,- Kč - 24.000,- Kč
Kontakt
Bc. Šárka Secová
ostrava@acjobs.cz
Telefón
00420773799242
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Moravskoslezský kraj
Mesto
Kategória
Výroba, průmysl a provoz
Pridané
10. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.