OPATROVANIE HOLADSKO - 2 OPATROVATELKY SUCASNE

Lokalita : Eindhoven
Plat : 1950 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Krajina: Holandsko
Miesto: Eindhoven
Nástup: IHNEĎ
Plat: 1950 Eur/mesiac (každá opatrovateľka)
Turnus: 2 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Príspevok na cestu 100 Eur
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Rodina hľadá tím 2 opatrovateliek, ktoré ovládajú anglický jazyk, sú komunikatívne, trpezlivé, mali by rešpektovať klientov, ich kultúru. Opatrovateľky musia mať redchádzajúce skúsensoti a musia byť nefajčiarky.
Opatrovaná osoba: manželský pár.
Muž: 81 rokov, Demencia, nedávno mal mozgovú príhodu. Je v posteli, na manipuláciu sa používa pasívny zdvihák. Má katéter a je inkontinentný. Jedlo sa mu podáva cez PEG sondu. Ale tento úkon vykonáva jeho syn, ktorý je doktor. Inak je komuniktívny, plynule przpráva anglicky, je nekonfiktný.
Žena: 70 rokov, po porážke v roku 2017, úplne ochrnula, nedokáže rozprávať. Nedokáže sa postaviť, v rukách a nohách máva často kŕče, je kompletne inkontinentná. Denne berie lieky, a kŕmi sa výlučne cez PEG sondu 3 krát za deň. Túto činnosť ale nemusia vykonávať opatrovateľky, chodí ju kŕmiť jej syn, ktorý je doktor a býva neďaleko. Počas noci je potrebné ju 2 krát polohovať, kvôli preležaninám a taktiež vymeniť plienky. Pani je veľmi milá a usmievavá, aj napriek jej stavu rada dobre vyzerá (pekný účes, nalakované nechty), cez deň rada pozerá TV, alebo sedí na záhrade, prípadne chodí na prechádzky.V dome je aj zdvihák, ktorý opatrovateľky používajú, nie je potrebné klientku manuálne dvíhať. Obaja klienti radi chodia von na prechádzky, manželka na vozíčku. Veľké nákupy robí rodina. Raz do týždňa chodí upratovacia služba. Opatrovateľky pracujú spoločne, je to vec dohody ako si dohodnú harmonogram práce medzi sebou. Jedinou podmienkou je, že nemôžu mať obe voľno v tom istom čase. Raz do týždňa má každá opatrovateľka jeden celý deň voľno.
Náplň práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, ľahké domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, ľahké nakupovanie.
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno

Základné informácie o ponuke

Plat
:
1950 €
Kontakt
:
Best Job, s.r.o.
Email
:
alexandra.bestjob.uk@gmail.com
Telefón
:
0948327005
Webstránka
:
www.best-job.sk
Krajina
:
Holandsko
Kraj
:
Kategória
:
Opatrovateľka
Pridané
:
05. 09. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.