Au-Pair (Min hodiny), Navyse Praca Mozna

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Camberley
Plat : 140-1200+ €
Termín nástupu : 20.09.2019
Pracovná doba : Dohodou

Praca v Anglicku/ Surrey, ubytovanie a strava zadarmo za pomoc s dietatom (2-3 poobedia do tyzdna).

Hladame zodpovednu a priatelsku holku/pani na vypomoc s dietatom na 2-3x poobedia v tyzdni a par hodin rano podla dohody, ponukame izbu a stravu v dome so zahradou a mensie vreckove.
Tiez pomoc s najdenim prace navyse lokalne, moznost zarobenia £400-£1200+ libier za mesiac). Ak mate zaujem napiste mi

Požiadavky na zamestnanca:

Zodpovedna, priatelska a flexibilna holka/ pani, skusenosti s detmi detmi by boli fajn, aktivna a cistotna holka/pani ktora tiez chodi obcas rada von do parkov atd.

Idealne hladame niekoho minimalne na rok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Praca v Anglicku, tiez pomoc so stvor-rocnym chlapcekom.

Benefity:

Ubytovanie -vlastna izba v dome so zahradou, strava, pomoc s najdenim prace v Anglicku, moznost privyrobenia v rodine aj na okoli