OPATROVANIE HOLANDSKO - NEMECKY JAZYK

Lokalita : Maastricht
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Krajina: Holandsko
Miesto: Maastricht
Nástup: 12.8.2019 (IHNEĎ)
PLAT: 1900 € / mesiac
Turnus: 2 -3 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Bonus na cestu 100/150 Eur
Práca na živnosť.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 50, NEMECKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni, ovládanie anglického jazyka výhodou, nefajčiarka, skúsenosti s pacientami s Demensiou, vodičský preukaz JE potrebný.
Opatrovaná osoba: žena, 90 rokov, má Demenciu. Prejavuje sa výpadkami krátkodobej pamäte. Občas máva výkyvy nálad. Klientka má aj osteoartritídu, najmä na krku a pleciach, preto ráno po prebudení, musí brať lieky proti bolesti a až potom jej začne deň. Klientka je mobilná, pohybuje sa v dome pomocou chodítka, na dlhšie precházky používa vozík. Chce aj naďalej ostať čo najviac nezávislá, opatrovateľka by to mala rešpektovať a mala by pomáhať klientke vtedy keď ju sama požiada. Klientka sa dokáže sama obliecť, umyť, ale opatrovateľka by mala vždy byť k dispozícii v prípade potreby. Klientka chodí sama a na toaletu, ale pre istotu nosí plienky, nakoľko nie vždy to stihne. Občas sa v noci budí a prechádza po dome, ale opatrovateľka nemusí vstávať. Klientka má 2 dcéry, jedna ma veterinárnu ambulanciu na prízemí domu, druhá ju pravidelne navštevuje. Klientka sa rada vozí v aute, číta noviny alebo ide na prechádzku von ak má na to náladu.
Náplň Práce: pomoc s osobnou starostlivosťou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.
Bývanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: 3 krát do týžňa 7 hodín.

Základné informácie o ponuke

Plat
:
Dohodou
Kontakt
:
Best Job
Email
:
alexandra.bestjob.uk@gmail.com
Telefón
:
0948327005
Webstránka
:
www.best-job.sk
Krajina
:
Holandsko
Kraj
:
Kategória
:
Opatrovateľka
Pridané
:
08. 08. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.