DOBRÉ MIESTO S ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita : Ugchelen
Plat : 68 €
Termín nástupu : 29.07.2019

Informácie o ponuke:

Ponúkame miesto do obce Ugchelen k 45 ročnej pani so sklerózou multiplex. Pani je na tom stále dobre, pohybuje sa síce na vozíku, ale vie postáť, vie si sama presadnúť z vozíka na posteľ, ruky sú v poriadku. Pani nemá plienky, má katéter. Mentálne je v poriadku. Žije v dome spolu s 13 ročnou dcérou a 18 ročným synom. O deti sa nie je potrebné starať, sú samostatné.
Práca okolo detí je čiste iba pranie(žehlenie nie) a varí sa pre ne teplá večera, ktorú varí opatrovateľka spolu s klientkou (v Holandsku sú teplé večere namiesto obedov). Pani v noci spí, nie je tu nočné vstávanie. Pani sa napríklad aj sama osprchuje, treba jej ale pomôcť do sprchovacej stoličky. Na mieste pracuje náš stály opatrovateľ, ktorý novú opatrovateľku zaučí.
Sú potrebné skúsenosti s opatrovaním, opatrovateľský kurz, anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni, vodičský preukaz ( auto má manuálnu prevodovku ) a slovenská živnosť aktívna v čase nástupu aspoň dva mesiace. V prípade českej živnosti táto podmienka nie je.
Nástup: 29.7.
Plat: 68 Eur / Deň, plus celé cestovné, žiadne poplatky, slovenská / česká živnosť.
Turnus: 6 týždňov, na miesto je možné pravidelne sa vracať
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t.č. 0948 535 669 alebo na careservice@turancorp.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
:
68 €
Kontakt
:
Lenka Turanská
Email
:
careservice@turancorp.sk
Telefón
:
0948535669
Webstránka
:
www.turancorp.sk
Krajina
:
Holandsko
Kraj
:
Kategória
:
Opatrovateľka
Pridané
:
17. 07. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.