PRACOVNÍK V TOVÁRNI NA VÝROBU PLASTOVÝCH KOMPONENTOV

Lokalita : Heerewaarden - 55 km južne od mesta Utrecht
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa. Pracuje sa na smeny. Ranná/6:00-14:00/, poobedná/14:00-22:00/ a nočná/22:00-6:00/.

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky, ktorí budú pracovať v továrni na výrobu plastových komponentov.

Hlavnou náplňou práce je výroba, kontrola a rezanie plastových produktov. Ide o rôzne druhy a veľkosti plastových výrobkov/plastové hračky, fľaše, kanistre, barely, .../

Na úspešné umiestnenie je nutné dohovoriť sa v anglickom jazyku a mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B1)

- zodpovednosť a flexibilita

- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:

-práca na holandskú pracovnú zmluvu
-dlhodobá pracovná ponuka
-príplatok za prácu na smeny

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vašej čistej mzdy v sume 91 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch max 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 5 Eur/deň.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk .
Viac informácií na tel.č. +421 910 333 199 , +421 917 721 626

Základné informácie o ponuke

Plat
1600 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
+421 910 333 199, +421 917 721 626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
30. 07. 2019