Elektrikář/elektroinstalatér rozvodných skříní

Lokalita : Dresden
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 01.08.2019

Hledáme elektrikáře/elektroinstalatéry rozvaděčových skříní do Drážďan.

Požiadavky na zamestnanca:

- vyučení v oboru elektro
- pracovní zkušenosti v oboru elektro, zkušenosti s rozvaděči
- auto a ŘP výhodou
- komunikativní znalost němčiny, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy
- výhodou předchozí zkušenosti s prací v Německu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:
- elektroinstalace podle výkresu
- montáž, instalace a zkoušky elektrických zařízení
- měření a zkoušky elektrických obvodů
- dokončení rozvaděčů a spínačů u distribučních systémů
- instalace elektrických rozvaděčových skříní a zapojovaní do obvodů podle plánů
- zavádění systémů, které distribuují elektrickou energii nebo elektrických měřících přístrojů

Benefity:

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odměny na Vánoce a v létě
- stabilní pracovní místo
- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce:od 1.8.2019

Plat: podle kvalifikace, od 12,00 EUR /hod. brutto + příplatky + příspěvek na ubytování

Životopisy zasílejte na e-mail: info@timepart.eu

Kontakt: +49 (0) 341 219 297 62, +420 723 323 585 (hovořím česky)

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Timepart Personalservice GmbH
info@timepart.eu
+420723323585
www.timepart-personal.de
Nemecko
Elektrotechnický priemysel
26. 07. 2019