Mechanik zařízení, instalatér, montér klimatizace/vzduchotechniky

Lokalita : Sasko, Bavorsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Hledáme mechaniky zařízení, instalatéry, montéry klimatizace/vzduchotechniky do Saska a Bavorska.

Požiadavky na zamestnanca:

- vyučení v oboru instalatér, technik zařízení, montér
- pracovní zkušenosti v oboru
- auto a ŘP výhodou
- komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy
- výhodou předchozí zkušenosti s prací v Německu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- instalace zařízení a systémů (vzduchotechnika, voda, topení) v novostavbách
- údržbářské práce
- další montážni činnosti

Doplňujúce informácie:

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- odměny na Vánoce a v létě
- stabilní pracovní místo
- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce: ihned nebo dle dohody

Plat: podle kvalifikace, od 14,00 EUR /hod. brutto + příplatky + příspěvek na ubytování

Životopisy zasílejte na e-mail: info@timepart.eu

Kontakt: +49 (0) 341 219 297 62, +420 723 323 585 (hovořím česky)

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Timepart Personalservice GmbH
info@timepart.eu
+420723323585
www.timepart-personal.de
Nemecko
Stavebný priemysel
30. 08. 2019