Pracovníci do výroby

Lokalita : Marienberg
Plat : Dohodou

Hledáme motivované spolupracovníky do výroby v Marienbergu (Sasko).

Požiadavky na zamestnanca:

- 3-směnný provoz
- ŘP a auto nutností (na dojíždění z pohraničních oblastí ČR)
- aspoň základní – komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy)

Předcházející zkušenosti z výroby, montáže apod. vítané, ale ne podmínkou.
Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

manuální práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení, kontrola jakosti podle předlohy, balení a příprava výrobků k odeslání

Plat: podle kvalifikace, od 9,49 EUR /hod. brutto + příplatky

Životopisy zasílejte na e-mail: info@timepart.eu

Kontakt: +49 (0) 341 219 297 62, +420 723 323 585 (hovořím česky)

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Petra Lukšová
info@timepart.eu
www.timepart-personal.de
Nemecko
Pomocné práce
08. 07. 2019