MZDOVÁ ÚČETNÍ - JUNIOR

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Máte středoškolské vzdělání ekonomického směru a alespoň 1 rok zkušeností z pozice Mzdová/ý účetní? Ovládáte bez problému práci v MS Excel? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí i příjemné prostředí?

Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá posilu do svého kolektivu na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ - JUNIOR (DO 25 000 Kč)

Požiadavky na zamestnanca:

* středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
* praxi v oblasti mzdového účetnictví alespoň 1 rok
* znalost práce s programem MS Excel
* analytické myšlení, smysl pro detail a spolehlivost

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* zajištění komplexního zpracování mzdového účetnictví
* příprava ročního zúčtování daně z příjmu
* komunikace s úřady dle potřeby
* přehled o legislativních změnách

Benefity:

* zajímavou práci ve významné výrobní společnosti
* odpovídající finanční ohodnocení + 13. mzda
* 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP a ŽP
* příspěvek na stravování a na sport
* místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Brno)

Doplňujúce informácie:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Ing. Kateřina Škulaviková
chemistry@acjobs.cz
Telefón
00420775787068
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Jihomoravský kraj
Mesto
Kategória
Finance a ekonomika
Pridané
12. 06. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.