Anglicko, Škótsko, Devon, Wales - HOTELY - Odborná aj pomocná práca

Lokalita : Anglicko, Škótsko, Devon, Wales - HOTELY - Odborné aj pomocné práce
Plat : 10,40 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : dohodou

Informácie o ponuke:

Do Veľkej Británie do hotelov umiestňujeme záujemcov o prácu do všetkých pomocných aj odborných pozícií. Jedná sa o prácu v hoteli kedy podľa potreby hotela je práca vykonávaná buď v reštaurácii, v kuchyni alebo v ubytovacej časti.
Práca je zabezpečená na minimálne 6 mesiacov a dlhšie, v hoteloch je vždy zabezpečná strava s ubytovaním na mieste práce. Záujemcov o prácu do Hotelov do Anglicka a Škótska umiestňujeme počas celého roku nepretržite. Ako jednotlivcov tak aj páry.

Podmienkou je hovorová Angličtina a v určitých pozíciách prax v obore na ktorý sa hlásite.
Pracuje sa priamo ako zamestnanec hotela. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne a viac. Základný nástupný plat je od 25. rokov min. 8,90 Libry - 9,70 Libry na hodinu brutto plus tipsy, plus bonusy. Pod 25 rokov je plat 8,32 libry na hodinu. Práca na pracovné zmluvy na TPP a HPP, všetky odvody odvádza zamestnávateľ, strava zdarma, ubytovanie buď zdarma al. zabezpečené za cca 20 - 50 Libier týždenne priamo v hoteli bez nutnosti dochádzania. Nemusíte si nosiť na stravu ani ubytovanie poplatky vopred, sú strhnuté vždy až z platu.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v Angličtine s rozpísanou praxou profesie na ktorú sa hlásite, plus vaše foto, ak máte referenciu v angličtine je to výhodou. Pomôžeme vám s najlepším nájdením dopravy na miesto práce pripravíme vám itinerár cesty, počas celého pobytu vám ponúkame asistenciu a overenú dlhoročnú spoluprácu s našimi Anglickými partnermi. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.

Požiadavky na zamestnanca:

hovorová Angličtina

Základné informácie o ponuke

Plat
:
10,40 €
Kontakt
:
Agentúra MC Tour
Email
:
mctour@nextra.sk
Telefón
:
0903426886
Webstránka
:
https://mctour.sk/?run=content&id=10334&lang=sk
Krajina
:
Anglicko
Kraj
:
Kategória
:
Hoteliérstvo
Pridané
:
08. 04. 2021
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.