Anglicko, Škótsko, Devon, Wales - HOTELY - Odborná aj pomocná práca

Lokalita : Anglicko, Škótsko, Devon, Wales - HOTELY - Odborné aj pomocné práce
Plat : 10,20 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : dohodou

Informácie o ponuke:

Do Veľkej Británie do hotelov umiestňujeme záujemcov o prácu do všetkých pomocných aj odborných pozícií. Jedná sa o prácu v hoteli kedy podľa potreby hotela je práca vykonávaná buď v reštaurácii, v kuchyni alebo v ubytovacej časti.
Práca je zabezpečená na minimálne 6 mesiacov a dlhšie, v hoteloch je vždy zabezpečná strava s ubytovaním na mieste práce. Záujemcov o prácu do Hotelov do Anglicka a Škótska umiestňujeme počas celého roku nepretržite. Ako jednotlivcov tak aj páry.

Podmienkou je hovorová Angličtina a v určitých pozíciách prax v obore na ktorý sa hlásite.
Pracuje sa priamo ako zamestnanec hotela. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne a viac. Základný nástupný plat je od 25. rokov min. 8,21 Libry na hod. od apríla 8,65 Libry na hodinu brutto plus tipsy, plus bonusy. Pod 25 rokov je plat 7,70 Libry na hodinu.od apríla 8,15 libry na hodinu. Práca na pracovné zmluvy na TPP a HPP, všetky odvody odvádza zamestnávateľ, strava zdarma, ubytovanie buď zdarma al. zabezpečené za cca 20 - 50 Libier týždenne priamo v hoteli bez nutnosti dochádzania. Nemusíte si nosiť na stravu ani ubytovanie poplatky vopred, sú strhnuté vždy až z platu.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v Angličtine s rozpísanou praxou profesie na ktorú sa hlásite, plus vaše foto, ak máte referenciu v angličtine je to výhodou. Pomôžeme vám s najlepším nájdením dopravy na miesto práce pripravíme vám itinerár cesty, počas celého pobytu vám ponúkame asistenciu a overenú dlhoročnú spoluprácu s našimi Anglickými partnermi. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.

Požiadavky na zamestnanca:

hovorová Angličtina

Základné informácie o ponuke

Plat
:
10,20 €
Kontakt
:
Agentúra MC Tour
Email
:
mctour@nextra.sk
Telefón
:
0903426886
Webstránka
:
https://mctour.sk/?run=content&id=10334&lang=sk
Krajina
:
Anglicko
Kraj
:
Kategória
:
Hoteliérstvo
Pridané
:
27. 03. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.