Práca V Írsku - výstavba plotov z kameňa, kamenárske práce. Aj bez skúsenosti - zaškolíme! Bez znalosti AJ!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Írsko
Plat : 1200-2500 €
Termín nástupu : Ihneď

Exkluzívna spolupráca s Írskou spoločnosťou s tradíciou, ktorá sa zaoberá výstavbou domov a plotov z kameňa z vlastného lomu.
***Nízke náklady na vycestovanie - bez poplatku agentúre, úhrada letenky a ubytovania až z výplaty!***

Požiadavky na zamestnanca:

Hľadáme ľudí, ktorí sa neboja ťažkej fyzickej práce a ktorí majú záujem pracovať v zahraničí dlhodobo, majú aspoň nejaké zručnosti a skúsenosti s prácou na stavbe, prípadne prax alebo vzdelanie v stavebníctve.
Skúsenosti s prácou s kameňom nie sú požadované, budete zaškolení pracovníkmi , ktorí pre túto spoločnosť pracujú už viac ako 15 rokov.

Znalosť AJ nie je podmienkou, nakoľko budete pracovať v slovenskom kolektíve.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výstavba plotov z kameňa, kamenárske práce.
Príklad ako vyzerajú kameninové stavby : https://www.stavebnik.sk/clanky/stavba-kamenneho-domu.html

Benefity:

- Nástupný plat 1200-1800 EUR netto/mesiac, mzda podložená úkolom / 30 až 50 eur a viac za m2, záleží od druhu kameniva / ( prvé cca 3 mesiace po nástupe prechádzate zaškolením, mzda je garantovaná v min.výške 1200 eur netto, po 3 mesiacoch, keď získate potrebné skúsenosti a zručnosti mzda sa pohybuje cca od 2000 do 2500 eur netto mesiac.
- Nízke náklady na vycestovanie - bez poplatku agentúre, úhrada letenky a ubytovania až z výplaty! ( zamestnávateľ zakúpi letenku
a následne cena letenky bude strhnutá z platu - momentálne sa ceny leteniek pohybujú vo výške 50 až 80 eur )
- Možnosť záloh
- Ubytovanie zabezpečené za 55Eur/týždenne, hradí sa z výplaty
- Po zaškolení možnosť pekného zárobku, stabilná práca.

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne : anton.starinec@praca-info.sk, 0905945263.
Pri odozve emailom nám uveďte Vaše tel. číslo kvôli uľahčeniu komunikácie!!!

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov

- po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
- po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou letenky a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.