Práca vo Švajčiarsku - montáž okien, dverí a kuchynských liniek - prax, referencie a NJ podmienkou!!!!!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Švajčiarsko rôzne lokality
Plat : 5500 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov !
Nástup ihneď! Príp. dohodou .

Plat: 5000 - 6000 /mesačne - od 30 EUR/hod brutto. Mzda môže byť podložená úkolom.

Doprava: Vlastné auto.

Požiadavky na zamestnanca:

-znalosť nemeckého jazyka je podmienkou na komunikatívnej úrovni!!!
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- montáž plastových a drevených okien a dverí
- montáž kuchynských liniek a pripojenie spotrebičov (varná doska 380V -elektrická / plynová, sporák, digestor, svetlá)
- čítanie výkresov

Benefity:

- výborné platové aj pracovné podmienky!
- UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom !
- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email: anton.starinec@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : +421905945263. Agentúra ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov.