Práca v Nemecku pre stavbárov - Tesár

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka ! Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!
Pracovali ste na živnosť a nevyplatili Vás? Ponúkame istú prácu aj garancie, že svoje peniaze za prácu dostanete načas!!! U nás pracujete na riadnu pracovnú zmluvu pre nemeckého zamestnávateľa!!!

Plat a iné výhody : od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Diéty denne 24 eur/netto. Preplácaná dovolenka 24 dní v kalendárnom roku. Ubytovanie ZDARMA . Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ .

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, ak sa jedná o partiu - NJ jazyk musí vedieť aspoň jeden z partie.
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva.
Stavba a oprava montovateľných debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov.
Meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov.
Montovanie rôznych tesárskych výrobkov – strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.
Udržiavanie a kontrolovanie technického stavu tesárskych výrobkov a konštrukcií.
Participovanie na zakladaní stavieb, plnenie úloh spojených so zakladaním stavieb.
Ošetrovanie a konzervovanie výrobkov z dreva.

Benefity:

- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca
- UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email: anton.starinec@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : +421 905945263 . Agentúra ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov.