Práca v Nemecku pre stavbárov - murár !

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď

Pracovali ste na živnosť a nevyplatili Vás? Ponúkame istú prácu aj garancie, že svoje peniaze za prácu dostanete načas!!! U nás pracujete na riadnu pracovnú zmluvu pre nemeckého zamestnávateľa!!!

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka ! Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

Plat a iné výhody : od 12,20 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Diéty denne 24 eur/netto. Preplácaná dovolenka 24 dní v kalendárnom roku. Ubytovanie ZDARMA . Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ .

Požadované pozície :

- Murár , murár - obkladač, murár - štukatér – omietkar .

****máme prácu pre všetky profesie - kontaktujte nás !!! ***

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, ak sa jedná o partiu - NJ jazyk musí vedieť aspoň jeden z partie.
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pripravovanie murárskej malty, betónu, poterov a omietok.
Rezanie muriva na požadovanú veľkosť a tvar.
Pokladanie dlažieb, podláh a mozaík v interiérových a exteriérových priestoroch.
Murovanie nosných, deliacich a výplňových stien, stĺpov, klenieb, komínov a krbov.
Kontrolovanie rovinnosti stien pomocou murárskej laty s vodováhou.
Zatepľovanie fasád budov, zhotovovanie izolácií proti zemnej vlhkosti a hluku.
Zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok.
Skladanie a rozoberanie murárskeho lešenia.

Benefity:

- UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!
- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu, nie živnosť
- nárok na platenú dovolenku 24 dni v roku.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email: anton.starinec@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : +421 905945263. Agentúra ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov.