OPATROVANIE ANGLICKO - MANCHESTER 22.5..

Lokalita : Manchester
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Mesto: Wilmslow, Cheshire (Manchester)
Nástup: 22. 05. 2019
Turnus: 1 mesiac
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Ubytovanie a strava: zadarmo
Jednorázový bonus 150 EUR pri prvom vycestovaní
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz je výhodou ale nie podmienkou, komunikatívna, trpezlivá, empatická
Opatrovaná osoba: žena, 76 rokov. V roku 2018 jej diagnostikovali Parkinson. Jej mobilita je výrazne limitovaná, dokáže prejsť sama pár krokov pomocou chodítka, ale väčšinu času sa pohybuje na vozíku. Rodina si však želá aby ju opatrovateľka motivovala k dennému pohybu. Pravidelne navštevuje fyzioterapeuta. Občas jej tŕpne ľavé rameno. Svojmu stavu má prispôsobenú aj kúpeľňu a WC. Čiže viac menej sa dokáže umyť sama. Sama chodí na WC. Potrebuje len asistenciu. Klientka je mentálne v poriadku, občas máva depresie. Plynule hovorí anglicky a Urdsky. Pôvodom je z Pakistanu. V blízkosti klientky býva jej syn a dcéra, ktorí ju pravidelne navštevujú, zoberú na obed a pod. Klientka je spoločenská, rada sa rozpráva, telefonuje často so svojimi deťmi, rada ide von na prechádzku, miluje nakupovanie, rada ide na kávu. Klientka býva v 3 izbovom bungalove s malou záhradou.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, pripomínanie brať lieky, denne aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie. Prípadne šoférovanie ak má opatrovateľka vodičský preukaz.
Bývanie: 3 izbový bungalow so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-Fi
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Auto: k dispozícii je auto s automatickou prevodovkou.
Voľno: 2 hodiny / denne
Zvieratá: nie

Základné informácie o ponuke

Plat
:
1800 €
Kontakt
:
Best Job, s.r.o.
Email
:
alexandra.bestjob.uk@gmail.com
Telefón
:
0948327005
Webstránka
:
www.best-job.sk
Krajina
:
Anglicko
Kraj
:
Kategória
:
Opatrovateľka
Pridané
:
26. 04. 2019
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.