Au pair ku dvom detom v juznom Londyne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : juzny Londyn
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 22.08.2019
Pracovná doba : 8am - 6pm

Hladame au pair ku dvom detom s nastupom od 22. augusta minimalne na 6 mesiacov ale idealne na dlhsie.

O nas:

Deti - 6 rocne dievcatko, ktore chodi do skoly (9am - 3:30pm) v pondelok na gymnastiku po skole a vo stvrtok do druziny (do 6pm) a takmer 4- rocny chlapcek - chodi do skolky v pondelok, stredu a stvrtok od (9am - 6pm), v utorok ma futbalovy kruzok.

Obe deti su bilingualne (slovensky/anglicky - Au-pair s nimi rozprava po slovensky). Radi sa hraju von - v zahrade, v parku nedaleko domu ale aj dnu s hrackami alebo maluju, vystrihuju, stavaju lego atd.

Rodicia: Manzel (Australcan) odchadza rano do prace pred 8am a vracia sa domov o 6pm. Ja pracujem od pondelku do stvrtku a vacsinou odchadzam po 8am domov pridem okolo 7pm. V piatok som doma takze au pair ma piatok a vikend volno. Cez vikendy sa snazime s detmi chodit na vylety a budeme radi ak sa au pair prida ku nam ale samozrejme je to nej.

Požiadavky na zamestnanca:

Hladame niekoho kto chce pracovat s detmi a skusit zivot v Anglicku. Skusenosti a zaujem o takuto pracu su preto nevyhnutne. Zakladne znalosti anglictiny su tiez potrebne, ale je to perfektna prilezitost pre niekoho kto si netrufa ist do cisto anglickej rodiny. Ak ti nechyba optimizmus, kreativita, zodpovednost a samostatnost - tato ponuka je pre teba!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Po - St: rano treba odprevadit deti do skoly a vecer ich vyzdvihnut. Obcas ich zobrat na kruzky. Ked je syn doma - hrat sa s nim, ist von do parku atd. Lahke domace prace ked su deti v skole. 1-2 krat za tyzden babysitting vecer (po dohode moze byt aj cez vikend) Obcas treba navarit jednoduche jedlo pre deti/pripadne im zohriat obed atd. Celkova pracovna doba ~ 25 hodin + babysitting.

Benefity:

Vlastna izba v podkrovi s TV + vlastne WC (kupelna o poschodie nizsie s celou rodinou). Ubytovanie a strava zadarmo. Moznost studovat anglictinu v skole nedaleko od nas. 4 dnovy pracovny tyzden (cca 25 hodin do tyzdna) Vylety s rodinou. Tyzdnenne vreckove 110 libier + moznost si najst pracu cez volny cas.

Cez skolske prazdniny je pracovna doba dlhsie kedze deti su doma, ale casto idu na prazdniny na SVK alebo sme doma s nimi. Moznost ist domov na vianoce a aj inokedy podla dohody.

Chceme, aby sa au pair citila u nas ako doma a bola sucastou rodiny ale respektujeme jej sukromie a volny cas. V pripade zaujmu je mozne kontaktovat nasu sucasnu au pair ktora je u nas uz viac ako 8 mesiacov.