Demolačné práce- Holandsko (1450-1650€/mesiac/v čistom)

Lokalita :
Plat : 1650 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s demolačnými prácami .
Jedná o rôzne demolačné práce v bytoch , domoch, ubytovacích zariadeniach po celom
Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického alebo holandského jazyka na komunikatívnej úrovni (1 z dvojice/trojice)
- skúsenosti s demolačnými prácami
- skúsenosti so stavebnými prácami
- vlastné auto je výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- rôzne demolačné práce: od kúpeľni po celý dom až po dôležitú rekonštrukciu

Benefity:

- mzda od 1450?-1650?/mesiac/v čistom
- pracovný úväzok: od 7:00 do 15:30, pondelok až piatok (možnosť nadčasov a práce v sobotu)
- prestávka 2 krát 30 min
- ubytovanie je zabezpečené za cca 25?/týždeň

Doplňujúce informácie:

V prípade záujmu nám zašlite emailom:
- životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 903 027 556, emailom: info@dkrs.eu, osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.eu.

Základné informácie o ponuke

Plat
1650 €
Kontakt
DK Recruitment Services
info@dkrs.sk
Telefón
+421910901936
Webstránka
www.dkrs.eu
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
27. 03. 2019