ŠIČ / ŠIČKA - Anglicko - od £8.50 do £9.91 na hod.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Veľká Británia
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 Hodinové zmeny

Nová pracovná ponuka vo Veľkej Británii. Nástup možný ihneď !!

Pracovná pozícia: Šič/Šička

Mzda: od £8.50 do £9.91 na hod. – Preplacané nadčasy

Náš zahraničný partner hľadá kvalifikovaných šičov/krajčírov, avšak poskytuje príležitosť i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.

Požiadavky na zamestnanca:

- Skúsenosť so šitím čalúneného materiálu, všitie potrubia do vankúšov a všívanie zipsov výhodou
- Výučný list, nie je nutnosťou
- znalosť Anglického jazyka na začiatočníckej úrovni
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- šitie čalúneného materiálu
- všitie potrubia do vankúšov a všívanie zipsov

Benefity:

- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Zamestnávateľ za Vás platí daň a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Vybavenie NI čísla a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy
- Asistencia so zakúpením letenky a s dopravou v UK

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Nina 00421 911 868 948
- Monika 00421 948 905 430
- Kancelária VM Recruitment 00421 463 817 880

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk