Operátor/-ka strojov vo výrobe Transformátorov

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Gera
Plat : 9,73 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 3 Zmeny - 40/hod./týzd

Informácie o ponuke:

O nas:
Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti je v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 filialok po celom Nemecku. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

O vašom budúcom mieste:
Pre nášho dlhoročného klienta pôsbiaceho v elektronickej oblasti zameranej na výrobu kondezátorov, hľadáme k najbližšiemu možnému termínu Operátorov strojov vo výrobe

Požiadavky na zamestnanca:

•Idealne vzdelanie elektro-/technického smeru
•Predchádzajúca skúsenosť z výroby a s prevádzkou výrobných automatov
•Uživateľská znalosť práce s PC – vyplňovanie dokumentácie
•Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni – B2
•Základné znalosti z oblasti elektriky a elektroniky
•Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, a bezúhonnosť
•Vodičský preukaz a vlastné motorové vozidlo
•Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav
•Práca na 3 smeny – 40 Hod./týždenne – akordná práca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

•Prevádzka a obsluha výrobných automatov slúžiacich na navíjanie, letovanie a vyhotovovanie transformátorov
•Vykonávanie skušok vyhotovenia transformátorov (meranie kapacity, napätia a zvyškoveho prúdu ako aj izolácie a celistvosti vynutia)
•Vyhotovovanie kontrolnej dokumentacie v počitačovom systéme
•Monitorovanie a kontrola výrobného procesu

Benefity:

?Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
?Možnost dlouhodobého pracovního pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
?Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidata - 9,73 Eur brutto/hod.+ príplatky
?Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo ? Slovenský hovoriaci personalista
?Benefitný program zamestnaneckých výhod - Orizon PlusPunkte
?Ubytovanie neposkytujeme, ale po vzajomnej dohode, Vám radi pomozeme pri jeho haľadaní.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás osobne:
mailom: p.polak@orizon.de, ostthueringen@orizon.de s podrobným životopisom v nemčine, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-10, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Vaše osobné údaje používame dôverne a zodpovedne výhradne na účely zamestnania v Nemecku: "Orizon.de/datenschutzvereinbarungen“.

* Ako pracovná agentúra pre prevod zamestnancov Orizon GmbH automaticky spracováva vaše osobné údaje a posiela ich potenciálnym zamestnávateľom vo forme profilov. Odoslaním údajov súhlasíte s automatickým spracovaním týchto údajov. Po dokončení konania a najneskôr do 6 mesiacov sa Vaše údaje automaticky vymažú z celého počítačového systému spoločnosti Orizon GmbH. V prípade, že chcete byť z násho systému vymazany skôr, stači sa na nas obrátiť. Môžete nás kontaktovať e-mailom na nasledujúcich odkazoch: https://www.orizon.de/meta-navigation/rechtliche-hinweise