BALENIE KVETOV, OVOCIA A ZELENINY - HOLANDSKO. AJ BEZ ZNALOSTI ANGLIČTINY.

Lokalita : Waddinxveen - Holandsko (20 km od Rotterdamu)
Plat : 9,36 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40h týždenne

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky ktorých náplňou práce bude balenie kvetov, ovocia alebo zeleniny.

Momentálne máme voľné miesta na balenie rôznych druhov kvetov.

Kvety sa dovážajú do fabriky, kde ich následne pracovníčky vybaľujú, triedia, ukladajú na pásovú linku, balia a pripravujú na ďalšiu expedíciu.

Mzda:
9,36 Eur brutto/hodina + 8% holiday money

Mzda je vyplácaná týždenne na holandsky bankový účet zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického jazyka je výhodou. (aspoň jedna pracovníčka z dvojice sa musí dohovoriť anglicky)
- čistý výpis z registra trestov (nie starší ako 6 mesiacov)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre pracovníčky do 45 rokov
- možnosť pracovať aspoň 3 mesiace
- vodičský preukaz sk. B - výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:

- stačí základná znalosť anglickeho jazyka
- dlhodobá pracovná pozícia
- slovensky kolektív

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 440 Eur mesačne. V tejto sume je zahrnutý aj poplatok za cestovanie z ubytovania do práce a späť. Nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred. Všetko je strhnuté až z výplaty. Ubytovanie sa nachádza cca 20 km od práce a je zabezpečené v dome (2 osoby na izbe) kde bude bývať 12 pracovníčok zo Slovenska. Na ubytovaní máte Wifi zdarma.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis + fotografiu na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
9,36 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
14. 06. 2019