Opatrovatelka do domaceho prostredia

Lokalita : East Sussex
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pracovne tyzdne(dohodou)rotuju s jednym tyzdnom volna

Hladame spolahlivych ludi na poziciu Opatrovatelky do domaceho prostredia nasich klientov vo Velkej Britanii.
Praca zahrnuje starostlivost o hygienu,pomoc s liekmi,zabezpecovanie zakladnych potrieb kazdodenneho zivota,starostlivost o vyzivu,lahke domace prace,podpora dusevnej stimulacie.
Anglicky jazyk je nutny,predchadzajuce skusenosti su vyhodou.
Zabezpecime:potrebne skolenie,ubytovanie,stravu,poistenie,platenu dovolenku,odvody do dochodku.
Mzda: 550 libier-650 libier/tyzden
Viac informacii,prosim kontaktujte ma na:klaudiatraore@bluebirdcare.co.uk

Požiadavky na zamestnanca:

Plynula znalost anglicke jazyka,
predchadzajuce skusenosti s touto pracou su vyhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zabezpecovanie zakladych potrieb kazdodenneho zivota,hygienicka starostlivost,planovanie socialnych aktivit,podpora dusevnej stimulacie,starostlivost o vyzivu,lahke domace prace.

Benefity:

Zabezpecime skolenie,poskytujeme ubytovanie,stravu,poistenie,platenu dovolenku,odvody do dochodku.
Mzda 550 libier-650libier/tyzden

Doplňujúce informácie:

Nie sme agentura.
Nasa web stranka:www.Bluebirdcare.co.uk

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
klaudia traore
klaudiatraore@bluebirdcare.co.uk
Telefón
00447449593969
Webstránka
www.Bluebirdcare.co.uk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
24. 01. 2019