Rakúsko: Zvárači STN 135 T MAG ,141 T TIG/WIG - Súrne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Wien, Niederösterreich, Öberösterreich, max. Salzburg
Plat : 2.747,56€
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 7,5 - 10,5 hod. denne

Informácie o ponuke:

Rakúska pracovná zmluva + kolektívna

zmluva + 13. + 14. plat + platená dovolenka + cestovné náhrady

Stabilná dlhodobá práca

Práca na turnusy alebo možnosť dlhý-krátky týždeň

Zamestnanie v TOP rakúskych firmách

Platba daní rakúskym zamestnávateľom

Podpora od nášho tímu počas celej Vašej pôsobnosti v Rakúsku

Lokalita: Wien a okolie, Niederösterreich, Oberösterreich, Salzburg.

Uzávierka: 17.05.2021

Plat: 16,45€ hod.brutto + diéty 41,40€ deň netto

Plat za mesiac s diétami bez nadčasov, za základné hodiny: 2.747,56€

Nemecký jazyk: na pracovnej úrovni dorozumiem a hovorím.

Auto podmienka

Možnosť nadčasov

Práca na zmeny

Mimoriadne zálohy 100€ po dvoch dňoch.

týždenné zálohy 250€ už po prvom týždni na účet

Výplata k 15.tému v mesiaci na účet

Zabezpečené ubytovanie

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo zašlite sms v tvare:

Mám záujem Rakusko zvarac mag, tig a my Vás

budeme späť kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

Certifikáty:

platný certifikát EN = STN 287-1 135 T, 141 T alebo EN ISO 135 T, 141 T

Základný kurz je nedostatočný.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

zváranie zložitých rúr a potrubných zostáv

stavba potrubí

meranie a kontrola

Práca vo vlastnom zváracom boxe

oprava chýb

Neustála kontrola kvality vyrábaných komponentov

zváranie na základe technických výkresov