Rakúsko: Zámočníci, rakúska pracovná zmluva - Súrne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Wien, Niederösterreich, Öberösterreich, max. Salzburg
Plat : 2408 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 7,5 - 11,5 hod. denne

Informácie o ponuke:

Rakúska pracovná zmluva + kolektívna

zmluva + 13. + 14. plat + platená dovolenka + cestovné náhrady

Uzávierka.: 09.07.2021

Zamestnanie v TOP rakúskych firmách.

Platba daní rakúskym zamestnávateľom.

Podpora od nášho tímu počas celej Vašej pôsobnosti v Rakúsku

Stabilná dlhodobá práca

Práca na turnusy alebo možnosť dlhý-krátky týždeň.

Plat 14,42€ hod.brutto

+ diéty 41,40€ deň netto

+ cestovné náhrady 200€ mesačne

Plat za mesiac bez nadčasov: 2.408€

Možnosť nadčasov

Mimoriadne zálohy 100€ po dvoch dňoch.

Týždenné zálohy 250€ už po prvom týždni na účet

Výplata k 15.tému v mesiaci na účet

Ubytovanie zabezpečené - malý apartmán

Nemecký jazyk: na pracovnej úrovni dorozumiem a hovorím.

Auto podmienkou

V prípade záujmu nás kontaktujte alebo nám zašlite sms v tvare:

Mám záujem Rakusko-Zamocnik a my Vás

budeme späť kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

Vyučený v odbore strojný zámočník - zámočník podmienkou.

Prax podmienkou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- mechanická montáž komponentov zariadenia

- práca na hydraulických potrubiach a potrubiach

- vykonávanie meraní (axiálna vôľa naftového motora, predĺženie skrutky atď. )

- získavanie sériových čísel pre karty strojov

- spätná väzba odchýlok v montážnej činnosti zodpovednému majstrovi

- vedienie dokumentácie montážnych činností

- práca podľa technických výkresov a pokynov

- zodpovednosť za súlad so všeobecne platnými predpismi a normami

- znalosti v oblasti hydrauliky