Hladame au-pair k 2 detom

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bracknell
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : pozri pracovnu napln

Sme Slovensko - anglicka rodina s 2 detmi (5 a 7). Byvame v Bracknelli, v mensom meste nedaleko Londyna a Readingu. Obe dievcata chodia do skoly nedaleko domu.

Hladame priatelske dievca na vypomoc s detmi a domacimi pracami a varenim.

Napln prace bude vodit deti do skoly, domov a na kruzky, jednoduche domace ulohy, babysitting 2 x do tyzdna, domace prace a varenie ( max 30 hodin + 2 babysittingy za tyzden)

Požiadavky na zamestnanca:

- Jazyk - minimalne zaciatocnik
- Radost travenia casu s detmi
- zakladna znalost varenia
- zrucnost v domacich pracach
- pocit zodpovednosti
- skusenosti s detmi nie je nutna
- vodicak - nie je potrebny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pondelok - 3 hodiny - domace prace

Streda - dlhy den (6:15 - 17:45) deti, domace prace a varenie

Stvrtok - (6:15 - 9:00) deti

Piatok - dlhy den (6:15 - 17:45) deti, domace prace a varenie

Obcas sa stane ze napln prace sa zmeni (napr. mam dovolenku alebo deti maju prazdniny) - dohodneme sa na podrobnostiach

Utorok, sobota a nedela - volne dni

Benefity:

- Plat : 80 libier na tyzden
- 4 tyzdne za rok platenej dovolenky
- vlastna izba
- celodenna strava
- free internet
- moznost pouzivania bicykla
- moznost studovania anglictiny lokalne
- moznost prace vo volnych dnoch lokalne
- moznost cestovania vo volnych dnoch

Bracknell je mensie mesto (okolo 120 000 obyvatelov). Mame moderne nakupne centrum s restauraciami a obchodmi. Londyn je len 1 hodinu a Reading len 20 minut od nas vlakom .
Kurz anglictiny, doktor a maly obchod je 5 minut pesi.

Skola je 10 minut pesi. Mesto a stanice su asi 20 minut.