ČR - práca pre mužov a ženy

Lokalita : ČR
Plat : 3,87 €
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme pracovníkov na pracovné pozície v ČR, miesta: Operátor montážnej linky, Operátor skladu, Pomocný operátor výroby, Zvárač-elektrikár, Pracovník lakovne, Pracovník lisovne, Zoraďovač, Kontrolór kvality, Operátor výroby, Lakýrnik, Automechanik, Autoelektrikár, atď. Mzda od 100 Kč/hod.- do 185 Kč/hod. Miesta výkonu práce: Plzeň, Písek, Beroun, Dobříš, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Bezděčín, Vysoké Mýto, Mýto u Rokycan, Tábor, Mnichovo Hradište. - V prípade záujmu nás kontaktujte: maria.vladex@gmail.com
Mob.:0950755957

Požiadavky na zamestnanca:

Dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť. Vzdelanie SOU technického smeru, alebo prax v oblasti automotive je výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca vo výrobe, obsluha výrobných liniek.

Príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky. Osobné ohodnotenie. Práca na HPP. Cestovné náhrady. Mesačný bonus za dochádzku. 5 dní dovolenky naviac. Príspevok na vlastné ubytovanie, alebo ubytovanie na podnikovej ubytovni. Podnikové stravovanie.

Základné informácie o ponuke

Plat
3,87 €
Kontakt
Maria
maria.vladex@gmail.com
0950755957
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Středočeský kraj
Mesto
Kategória
Výroba, průmysl a provoz
Pridané
17. 06. 2019