PRACOVNÍK NA VYSÁDZANIE STROMČEKOV

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Dronten - Holandsko
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40h týždenne

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky na vysádzanie stromčekov, ako aj ďaľšiu starostlivosť o ne.

Náplňou práce je sadenie, strihanie a štiepenie stromčekov ako aj zber úrody a pod.

Pracuje sa výhradne v exteriéri a to za každého počasia.

Ide o jednosmennú prevádzku / pracuje sa v pondelok až piatok, v prípade potreby zamestnávateľa občas aj v sobotu/.

Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

10,71 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.

Možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať vonku za každého počasia
-čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:

Pracujete na holandskú zmluvu.
Dlhodobá pracovná pozícia

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho platu sumou 91 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie, ani žiadne depozity. Ubytovanie je zabezpečené v pekných holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami bez akéhokoľvek poplatku.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od fínskeho zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk