Au-Pair Plus

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Camberley
Plat : 500 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 35 hod do tyzdna, platena dovolenka

Informácie o ponuke:

Hladam au pair pre mojho troj-rocneho synceka.

Zijeme v Anglicku,v meste Camberley. Sme mala priatelska rodinka co ma rada pohodu a vylety po okoli. Ubytovanie a strava zadarmo.

Hladame niekoho zodpovedneho a priatelkeho kto by sa rad stal castou nasej rodiny:)

Požiadavky na zamestnanca:

Zodpovedna, priatelska a flexibilna au-pair, skusenosti s detmi detmi by boli fajn, aktivna a cistotna holka ktora tiez chodi obcas rada von a na vylety.
Idealne hladame niekoho minimalne na rok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Au-pair plus, pomoc s troj-rocnym chlapcekom, odviest ho do skolky, pomoc v domacnosti, 1-2x do tyzdna babysitting, vylety von, vychadzky do parku

Benefity:

Ubytovanie (vlastna izba), strava, platena dovolenka 4 tyzdne do roka, volno na skolu

Moznost si privyrobit pracou navyse pre moje kamaratky alebo pracou na okoli